úklid kanceláří a bytů v regionu uherské hradiště, uherský brod, zlín - mytí oken a čištění sedaček

naši zaměstnanci a vybavení

Veškeré úklidové práce provádí naši proškolení zaměstnanci s čistým trestním rejstříkem, příjemným vzhledem a znalostmi z oboru.
Diskrétnost a mlčenlivost je pro nás samozřejmostí

Pro případ možných škod způsobených realizací zakázky jsme pojištěni u České Pojišťovny.

Strojové vybavení se kterým úklidy a čištění provádíme dodává firma KÄRCHER a firma Nilfisk které jsou naprostou špičkou ve svém oboru.

U čištění parou se nepoužívají žádné chemikálie! U ostatních postupů využíváme osvědčené české výrobky, které se svojí kvalitou vyrovnají zahraničním a často je i předčí. Navíc velmi pozitivně ovlivňují výslednou cenu zakázky.... :-)Příklady používaných strojů:

strojové mytí podlah, které používáme pro úklid domácností a úklid kanceláří v regionu zlín, uherské hradiště, uherský brod a luhačovice

Nebylo by skvělé dokázat rychle a efektivně umýt i ty nejmenší plochy? S novým modelem mycího stroje SCRUBTEC 233 je to možné!

SCRUBTEC 233 je mycí stroj značky Nilfisk-ALTO. Je jedinečnou kombinací kompaktních rozměrů a pracovního výkonu. Tento nejmenší mycí stroj vykoná kvalitní práci i ve špatně přístupných místech. Výkonostně se SCRUBTEC 233 pohybuje nedaleko hranice středně velkých mycích strojů, což je nepochybně velkým plusem této novinky. Kromě malých rozměrů a optimálního výkonu se SCRUBTEC 233 chlubí jednou vlastností, která tento stroj výrazně odlišuje od konkurence: ruční sadou k extrakci koberců! Díky tomu můžete z malého mycího stroje udělat plnohodnotný, kompaktní kobercový extraktor.

stroj pro ekologické čištění parou, které používáme pro úklid domácností a úklid kanceláří v regionu zlín, uherské hradiště, uherský brod a luhačovice

stroj pro čistění parou Kärcher

Stroj čistící a odstraňující nečistoty pomocí tlaku horké páry, která současně desinfikuje. Nepoužívají se žádné chemikálie. Do stroje se nalije voda a uzavře se tlakovým,ochranným ventilem, stroj nahřeje vodu na parní stupeň. Tlaková hadice je zakončena rukojetí, na kterou se nasazují různé druhy příslušenství. Tlakem páry pak provádíme čištění např. oken, rámů, dveří, zárubní, podlah, sociálního zařízení, koupelen, kuchyní, podlah a veškerých nedostupných míst.

stroj pro mokré čištění koberců, který používáme pro úklid domácností a úklid kanceláří v regionu zlín, uherské hradiště, uherský brod a luhačovice

stroj pro mokré čištění koberců Kärcher

Stroj je vybaven nádobami objemu 10 l na čistou vodu s čistícím médiem a druhou na vodu znečištěnou. Puzzi Super je osazen jedním pístovým čerpadlem s výkonem 1 l vody za minutu. Odsávání znečištěné vody z čištěné plochy zajišťuje sací turbína. Stroj je vybaven stříkací a sací hadicí o délce 2,5 m, dělitelnou kovovou trubkou a hubicí na čištění koberců . Navíc je stroj vybaven ruční hubicí, která slouží k čištění čalouněného nábytku nebo např. interiérů vozidel.

čistící hlava na koberce

Tato kartáčovací hlavice nahrazuje podlahovou hubici při čištění a používá se v případě čištění extrémněji znečištěných ploch nebo v případě potřeby zvýšení hodinového výkonu strojů.

Kartáčovací hlava se připojuje k sací a nástřikové hadici stroje a zapíná se do elektrozásuvky, umístěné na stroji. Ve spodní části hlavy je mezi nástřikovou tryskou a odsávací štěrbinou umístěn válcový kartáč s vlastním elektromotorem.
Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně naší práce našeho vybavení a nebo zaměstnanců, využijte náš on-line formulář a nebo přímo volejte na 777 21 75 61.

úklid kanceláří v Uherském Hradišti, Zlíně, Uherském Brodě a Veselí nad Moravou

úklid po malování v Uherském Hradišti, Luhačovicích a Zlíně

úklid bytových domů v Uherském Brodě, Zlíně, Uherském Hradišti

pravidelný úklid domácností ve Zlíně, Uherském Hradišti a Brodě

úklid domácností v Uherském Hradišti a Uherském Brodě

ÚKLIDOVÁ AGENTURA JAS - Bronislava Hlavicová
tel: 572 632 173, mobil: 777 21 75 61, e-mail: B.Hlavicova@seznam.cz
sídlo: Letní 2403, Uherský Brod, 688 01, ič: 67591213

úklid v regionech: Uherský Brod, Uherské Hradiště, Luačovice, Zlín, Veselí, Bojkovice, Zlínsko, okolí

cialis super
cialis super

recepty na vánoční cukroví / vánoční cukroví obrázky / traveling with recumbents